Easygo.pl – czy warto zaufać?

Strona easygo.pl
Strona easygo.pl

EasyGo.pl jest internetowym biurem podróży. Serwis prowadzi swoją działalność od czternastu lat. EasyGo.pl należy do e-Travel Group. Jest jednym z serwisów Enovaties S.A. Portal jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Posiada także akredytację IATA. EasyGo.pl oferuje swoim klientom bilety lotnicze, wycieczki oraz możliwość rezerwacji noclegu. Można wybierać spośród ponad czterystu przewoźników zarówno tanich linii lotniczych, jak i regularnych przewoźników.

W ofercie znajdują się loty krajowe oraz zagraniczne np. do Amsterdamu, Rio de Janeiro, Stambułu, Bankoku, Bostonu, Aten, Monachium, Dubaju, Sztokholmu, Mediolanu, Lizbony, Londynu, Chicago i innych. Użytkownik może skorzystać z wyszukiwarki lotów. Wystarczy podać miejsce wylotu i przylotu, daty, ilość pasażerów (w tym liczbę dzieci lub niemowląt) oraz wybrać, czy mają być to tanie, czy regularne linie. Oprócz biletów lotniczych serwis ma również w swojej ofercie możliwość rezerwacji noclegów.

W bazie portalu znajduje się około dziewięćdziesiąt tysięcy hoteli i innych obiektów, znajdujących się na terenie Polski, jak i zagranicą. Na EasyGo.pl można także zarezerwować wycieczkę. Serwis ma w ofercie wyjazdy Last Minute (np. do Egiptu, Maroko, Włoszech, Kenii), All Inclusive (np. Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote), egzotyczne (np. Tajlandia, Chiny, Sri Lanka, Indie), ekskluzywne (np. Hiszpania, Hawaje, Mauritius). W ofercie znajdują się także specjalne propozycje dla par, które planują podróż poślubną. EasyGo.pl kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw np. podróże firmowe, motywacyjne, czy szkoleniowe.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 3.8]

Easygo.pl - opinie użytkowników:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.