Sky4fly.net – czy warto skorzystać z usług biura?

Strona sky4fly
Strona sky4fly

Sky4fly jest internetowym biurem podróży. Jego głównym profilem działalności jest sprzedaż biletów lotniczych. Biuro swoją siedzibę ma w Łodzi przy ul. Piwnej 3. Firma swoją działalność prowadzi od prawie pięciu lat. Sky4fly posiada akredytacje IATA. Serwis rezerwuje loty bezpośrednio u przewoźników. Portal swoje usługi kieruje zarówno do osób, które preferują tanie podróżowanie, jak i do tych, którzy wolą więcej zapłacić, ponieważ w ofercie są bilety tanich linii lotniczych oraz tradycyjnych przewoźników.

Tanie linie lotnicze oferują bilety po niższych cenach w stosunku do tradycyjnych linii. Obniżenie ceny jest możliwe poprzez ograniczenie ilości oferowanych posiłków w czasie lotu i innych udogodnień. Serwis oferuje bilety tanich linii lotniczych takich jak: Wizzair, easyJet, Norwegian, Spanair, Volareweb, HLX, SkyEurope Airlines. W przypadku tradycyjnych linii portal współpracuje z Jet Air, SWISS, Australian, Air Berlin, Condor, Lutfhansa, Aeroflot, Alitalia, PLL LOT i inne.

Sky4fly ma w ofercie bilety lotnicze zarówno na przewozy krajowe, jak i zagraniczne. W przypadku tych drugich oferowane przeloty są np. do Hongkongu, Australii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Tajlandii, Włoch, Belgii, Meksyku, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Szwajcarii, Grecji. Osoba, która chce zarezerwować lot musi najpierw wpisać w wyszukiwarkę swoje preferencje dotyczące podróży, czyli miejsce wylotu i przylotu, datę, ile osób, jakie linie, jaka klasa itd.

Następnie otrzymuje się kilka propozycji, z których trzeba wybrać ta, która najbardziej spełnia nasze oczekiwania. Później wystarczy wpisać swoje dane i dokonać płatności. Klient po zapłacie otrzymuje bilet w wersji elektronicznej na maila.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3.7]

Sky4fly.net - opinie użytkowników:

    1. no wlasnie dlaczego nikt nie komentuje???

  1. w zasadzie na pierwszy rzut oka wydaje się ze nic niezwykłego, ale zobaczyłem, ze tam od razu można sobie oprócz biletu na samolot wynająć tez hotel czy samochód na miejscu, a to już fajne jest.

  2. W sumie z tymi tanimi biletami to jak wszędzie, ale mnie się podoba rezerwacja hoteli i samochodów jako dodatek, godna polecenia strona.

  3. te hotele jak się rezerwuje plus blety lotnicze to jajk się za to płaci, kto wie>

  4. Kilka razy na wyspy już poleciałam i nie narzekam, sporo linii lotniczych, wygodnie, wlasciwie tylko strona trochę zagmatwana jak na moje znajomości obsługi komputera.

  5. Jest ok, jak się dobrze poszuka to naprawdę można tani bilet kupić.

  6. A ja nie wiem, bo nigdy nie kupowałam tam biletów (radzę sobie sama:), ale od czasu do czasu maja fajne konkursy, wiec o nich pamiętam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *