Travelplanet.pl – czy warto zaufać znanej marce turystycznej?

Strona travelplanet.pl
Strona travelplanet.pl

Travelplanet.pl jest serwisem oferującym różnego typu wycieczki. Właścicielem portalu jest spółka Travelplanet. Swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych, grupowych, rodzin ( w tym dzieci).  Biuro podróży oferuje swoim klientom oferty wycieczek, biletów lotniczych, wynajmu samochodów, noclegów w hotelach, czy też ubezpieczenia.

W przypadku wycieczek w ofercie są wycieczki do miejsc egzotycznych np. do Kenii, Tajlandii, Indii, Meksyku, wycieczki autokarowe, wycieczki o wysokim standardzie i luksusie. Portal ma także ofertę dla osób wyjeżdżających na wczasy wraz z dziećmi. Ponadto serwis oferuje wyjazdy dla dzieci.

Mogą to być obozy o profilu artystycznym ( aktorskie, hip-hop,  fotograficzne). Dla młodzieży fascynujących się wojskiem serwis ma obóz militarny. Ponadto można swoje dziecko wysłać na kolonie zagraniczne. Osoby aktywnie lubiącej spędzać czas mogą skorzystać z wyjazdów na których organizowane są zajęcia sportowe (kajaki, ruady, fitness, wycieczki rowerowe).

Dla najmłodszych dzieci także można cos znaleźć ( eyajzdy nad morze i do Wisły). Klienci planujący wakacje na ostatnią chwilę mogą wybierać z pośród ofert Last Minute. Ponadto osoby lubiące połączyć odpoczynek z poznawaniem nowych miejsc oraz zwiedzaniem mogą z korzystać z wycieczek objazdowych.

Portal oprócz wyjazdów wakacyjnych i do ciepłych krajów ma w ofercie wyjazdy zimowe. Tutaj również jest szeroki wybór: oferty dla rodzin, ekskluzywne, jak i tańsze.

Click to rate this post!
[Total: 10 Average: 2.8]

Travelplanet.pl - opinie użytkowników:

  1. Ja mam pytani co do wyjazdów rodzinnych. Mam dwojke dzieci: córka ma 5 lat, a syn 3 lata. I stąd moje pytanie, czy faktycznie te oferty wyjazdów rodzinnych nadają sie dla takich dzieci? Są organizowane dla nich jakies atrakcje?

  2. Bardzo zła współpraca. Zmieniona nam cenę wycieczki nie informując nas o tym, dopiero jak przyszło do zapłaty to się okazało, że wycieczka jest droższa o 400 zł. Również zmieniono nam godziny wylotu miesiąc przed i przez to wakacje okazały się o jeden dzień krótsze. Cena wyższa a wakacje krótsze. Napisałam do doradców łącznie dziewięć e-maili i nie otrzymałam odpowiedzi, dopiero jak napisałam że w ogóle zrezygnuję z wycieczki ktoś się do mnie odezwał i za każdym rzem pisałam z inna osobą. O dzwonieniu to nawet nie mówię, bo jedyne co słyszę to, że oni się tym nie zajmują i przełączą mnie do właściwego działu ale nikt nie jest na tyle kompetentny żeby wziąć odpowiedzialność. jestem bardzo zawiedziona z jakości usług. Czuję się, jak by państwo po drugiej stronie robili mi wielką łaskę, że mogę jechać na wakacje. A przecież ja za to płacę i to nie małe pieniądze bo jedziemy całą rodziną. Już z mężem postanowiliśmy, że następne wakacje sami sobie zorganizujemy. W XXI wieku już chyba nie są potrzebni pośrednicy aby pozwiedzać Europę. Nie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *