Vacanselect – warto skorzystać?

vacanselectVacanselect to firma z ponad 29 letni doświadczeniem, która zajmuje się organizowaniem wakacji z osobistym dojazdem. Obecnie firma organizuje swoje wyjazdy do 15 krajów europejskich korzystając w wielu przypadkach z własnej bazy noclegowej. Organizowane są zarówno wyjazdy na campingi jak i do luksusowych willi. Rezerwacji wyjazdu wakacyjnego można dokonać za pośrednictwem strony internetowej.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Vacanselect - opinie użytkowników:

 1. Widziałem w necie opinie na temat tego vacanselect i nawet nie wygląda to tak bardzo zle. Wlasnie się zastanawiam czy wybrać się z nimi na wakacje bo w innych biurach podorzy to ceny są dość wysokie, a tutaj jednak wygl\ąda to bardziej atrakcyjnie. To nie jest jednak jakieś oszustwo? Co wy o tym myślicie?

  1. Nie no ta firma powstała w latach 80 z tego co wiem i chyba to jest zbyt długa obecnoisc na rtynku, żeby sobie mogli takie jaja robic nie? No przynamniej tak mi się wydaje. Ja sam jeszcze z nimi nie wyjechałem, ale tez mam taki zamiar.

 2. Wydaje mi się, ze nie ma się czego obawiać. Wiadomo, ze teraz toi te biura podrozy maja tendencje do upadania, ale przed tym to tak naprawdę ciężko jest się wybronić. Ja już wyujeżdzałem na wakacje z tym biurem podrozy i nawey byłem zadowolony z tego wyjazdu. Faktycznie całkiem luksusowe są te wakacje i mnie się podobały.

 3. No właśnie, komentarze komentarzami bo wiadomo, ze ludzie to rozne dziwne rzeczy wypisują, ale powiedzice mi tak szczerze czy opłaca się wyjeżdżać z tego biura gdzieś dalej? Te oferty wakacyjne wyglądają nieźle cenowo, ale nie traci się z tego powodu na komforcie?

  1. Wydaje mi się ze nie. Ja nie byłem, ale znajomi właśnie niedawno wrócili to oglądałem zdjęcia i faktycznie mieli całkiem fajnie. Mówili mi tylko ze dość trudny jest kontakt z ta firmą, ale tak poza tym to ok.

 4. Wydaje mi się ze nie. Ja nie byłem, ale znajomi właśnie niedawno wrócili to oglądałem zdjęcia i faktycznie mieli całkiem fajnie. Mówili mi tylko ze dość trudny jest kontakt z ta firmą, ale tak poza tym to ok.

 5. Trudny kontakt? To ja nie wiem, nie miałem z tym problemów. Troche mało jest tych ofert wakacyjnych, ale raz byłem i było całkiem nieźle. Wielkiej petardy nie ma, ale w sumie za te pieniądze to nie ma co narzekać.

 6. No właśnie, ale mam jeszcze jedno pytanie bo w kometarzach nic o tym nie pisza. Czy te oferty są z ubezpieczeniem? Co sądzicie w ogóle o tej firmie bo ja jeszcze w sumie o nich nie słyszałem.

 7. Top dziwne ze nie skyszalem bo firma dość znana i działa w sumie już od wielu lat. Nie wiem, według mnie zawse musi być ubezpieczenie, ja miałem jak korzystałem z ich oferty.

 8. No wedle prawa musi być ten wyjazd wakacyjny ubezpieczony. Każde biuro podróży powinno wydawać takie ubezpieczenia i vacanselect tez ubezpiecza. Nie wiem oczywiście co jest warte to ubezpieczenie, ale być musi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *