Fostertravel.pl – czy warto zaufać?

Strona fostertravel.pl
Strona fostertravel.pl

Fostertravel jest internetowym biurem podróży. Właścicielem serwisu jest spółka Fostertravel Sp.z o.o., która swoją działalność rozpoczęła czternaście lat temu. Przedsiębiorstwo oprócz internetowego serwisu ma również dwa punkty stacjonarne. Jeden znajduje się w Warszawie, a drugi w Mińsku Mazowieckim. Z usług biura skorzystało ponad sto tysięcy klientów.

Marka należy do Polskiej Izby Turystyki. Biuro oferuje swoim klientom różne formy wyjazdów min. all inclusive, wczasy, first minute, egzotyczne, rejsy, autokarowe lub z dojazdem własnym. Ponadto klienci, którzy lubią planować wyjazdy w ostatniej chwili mogą skorzystać z wjazdów last minute.

Osoby, które lubią zimowe wyjazdy na narty również znajdą coś dla siebie. W ofercie biura są także wycieczki objazdowe połączone ze zwiedzaniem. Fostertravel organizuje wyjazdy do różnych miejsc na całym świecie min. do Izraela, Gruzji, Jordanii, Egiptu, na Wyspy Kanaryjskie i inne.

Oprócz wyjazdów biuro ma w swojej ofercie bilety lotnicze zarówno tanich linii lotniczych, jak i tradycyjnych przewoźników. Ponadto Fostertravel prowadzi katalog hoteli w miastach europejskich i nie tylko, dzięki czemu klient będzie mógł się zapoznać z ofertą danego hotelu.

Osoba, która chce zarezerwować wycieczkę musi najpierw wypełnić formularz rezerwacyjny. Po jego wypełnieniu należy wpłacić zaliczkę i podpisać umowę. Termin zapłaty pozostałej części kwoty ustala się indywidualnie z pracownikiem biura. Istnieje możliwość wstępnej rezerwacji kilku wyjazdów.

 

Fostertravel.pl - opinie użytkowników:

 1. Ceny nawet w porządku a obsługa?

  Odpowiedz
  • Ja własnie wykupiłam u nich wycieczke do Hiszpanii no i obsługa jest w porządku. wiadomo na jaaki dzien sie trafi;p ja trafilam na dobry xD zobaczymy jak bedzie na wyjeździe;)

   Odpowiedz
 2. Mają dobra organizacje bo reaguja jak cos trzeba załatwić z zagranicy. My bardzo polecamy. Bardzo się starali pomóc kiedy moja Tesciowa zachorowała na wycieczce. Raz jeszcze dziekujemy. Polecamy to biuro. Byliśmy na Gran Canarii z nimi.

  Odpowiedz
 3. Bardzo fajny wyjazd do Hiszpanii. 5 *hotel w dobrej cenie jak na ten standard to rewelacja !!! Byliśmy w Costa del Sol. Jesteśmy zadowoleni z obsługi. Polecamy. Pozdrawiamy Panią Monikę Paszkiewicz

  Odpowiedz

Dodaj komentarz