Travelplanet.pl – czy warto zaufać znanej marce turystycznej?

Strona travelplanet.pl
Strona travelplanet.pl

Travelplanet.pl – czy warto zaufać znanej marce turystycznej?
5 (100%) 1 vote
Travelplanet.pl jest serwisem oferującym różnego typu wycieczki. Właścicielem portalu jest spółka Travelplanet. Swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych, grupowych, rodzin ( w tym dzieci).  Biuro podróży oferuje swoim klientom oferty wycieczek, biletów lotniczych, wynajmu samochodów, noclegów w hotelach, czy też ubezpieczenia.

W przypadku wycieczek w ofercie są wycieczki do miejsc egzotycznych np. do Kenii, Tajlandii, Indii, Meksyku, wycieczki autokarowe, wycieczki o wysokim standardzie i luksusie. Portal ma także ofertę dla osób wyjeżdżających na wczasy wraz z dziećmi. Ponadto serwis oferuje wyjazdy dla dzieci.

Mogą to być obozy o profilu artystycznym ( aktorskie, hip-hop,  fotograficzne). Dla młodzieży fascynujących się wojskiem serwis ma obóz militarny. Ponadto można swoje dziecko wysłać na kolonie zagraniczne. Osoby aktywnie lubiącej spędzać czas mogą skorzystać z wyjazdów na których organizowane są zajęcia sportowe (kajaki, ruady, fitness, wycieczki rowerowe).

Dla najmłodszych dzieci także można cos znaleźć ( eyajzdy nad morze i do Wisły). Klienci planujący wakacje na ostatnią chwilę mogą wybierać z pośród ofert Last Minute. Ponadto osoby lubiące połączyć odpoczynek z poznawaniem nowych miejsc oraz zwiedzaniem mogą z korzystać z wycieczek objazdowych.

Portal oprócz wyjazdów wakacyjnych i do ciepłych krajów ma w ofercie wyjazdy zimowe. Tutaj również jest szeroki wybór: oferty dla rodzin, ekskluzywne, jak i tańsze.

Travelplanet.pl - opinie użytkowników:

  1. Ja mam pytani co do wyjazdów rodzinnych. Mam dwojke dzieci: córka ma 5 lat, a syn 3 lata. I stąd moje pytanie, czy faktycznie te oferty wyjazdów rodzinnych nadają sie dla takich dzieci? Są organizowane dla nich jakies atrakcje?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz