O serwisie i kontakt

Ten serwis będzie się koncentrował na wszelkich tematach związanych z turystyką. Będziemy się starać opisywać miejsca, które warto zobaczyć, zarówno te na terenie naszego kraju, jak i zagraniczne. Pojawią się również rady dotyczące tego, jak zaplanować swój wymarzony urlop.

Mamy nadzieje, że wspólnie z Wami zastanowimy się, czy lepszą opcją jest wykupienie wycieczki w biurze podróży, czy jednak lepiej zorganizować wyjazd samodzielnie. Mamy zamiar również gromadzić opinie na te mat poszczególnych biur podróży i tutaj prośba, żebyście nam wysyłali swoje opinie na temat biur podróży, z których usług korzystaliście.

Zarówno te pozytywne, jak te negatywne. Wszystkie będziemy umieszczać. Planujemy również poruszyć tematykę związaną z planowaniem urlopu z dzieckiem, gdyż mamy świadomość, że jest to większe przedsięwzięcie logistyczne. Znajdziecie również tutaj informacje przed podróżą, do jakich państw będziecie musieli się zaszczepić.

Ogólnie chcemy poruszyć jak największą liczbę tematów związanych z turystyką. Możecie również wysyłać nam swoje propozycje tematów, którymi według Was powinniśmy się zająć. Zapraszamy do odwiedzania nas. Mamy nadzieje, że się nie rozczarujecie i będziecie nas często odwiedzać.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci podjęcia współpracy zapraszamy do kontaktu:

kontakt [ m a l p a ] notespodrozny.pl

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]