Wezyr Holidays (Coral Travel) – czy warto się wybrać z nimi na wczasy?

wezyr-coral-travel-miniaturka

Wezyr Holidays (Coral Travel) – czy warto się wybrać z nimi na wczasy?
5 (100%) 1 vote
Wezyr holidays (Coral Travel) – touroperator, który jest częścią międzynarodowego koncernu OTI Holding będącego w czołówce sektora turystyki na świecie.

Koncern ten sukcesywnie rozwija się od 1993 roku i obecnie łączy firmy z siedmiu krajów (touroperatorów, biura agencyjne, firmy ochroniarskie, sieć hoteli, a także linie lotnicze). Marka w Polsce w branży turystycznej działa od ponad 15 lat i powstał poprzez scalenie (w 2014 r.) dwóch marek Grupy OTI: Wezyr Holidays oraz Coral Travel, by wspólnie stworzyć bogatą i zróżnicowaną ofertę produktową (kierunki europejskie oraz egzotyczne i luksusowe).

Z propozycjami tego touroperatora można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej (www.wezyrholidays.pl), a także w licznych salonach firmowych, biurach podróży oraz agencjach w całej Polsce.

Wezyr - opinie uczestników:

 1. Kto wie gdzie w Opolu ich znajde???

  Odpowiedz
 2. Na stronie www znajdziesz wszystkie adresy – w Opolu pewnie poza salonem jest masa biur podróży, w których także wykupisz coś z ich oferty.

  Odpowiedz
 3. Hej! Jeszcze nie miała urlopu, ale chyba pora na trochę wolnego, a w związku z tym, że planów to nie mamy (chcę jechać z narzeczonym) , to wpadłam na to, by cos fajnego znaleźć last minute. Wezyr ma dużo naprawdę tanich wyjazdów do Turcji… No ale jednak mam obawy… Myślicie, ze to bezpieczne…?

  Odpowiedz
  • nie po terazniejszych wydarzeniach…..

   Odpowiedz
 4. Mim zdaniem niektórzy trochę przesadzają z tym strachem. Fakt, że trochę się działo, no ale bez przesady, a teraz zresztą kładzie się o wiele większy nacisk na kwestię bezpieczeństwa.

  Odpowiedz
 5. Ja to jednak wzielabym cos np. z Bułgarii, widziałaś oferty? Też jest dużo ciekawych lastów.

  Odpowiedz
 6. Tyle, że w Bułgarii byłam 😛 Więc chciałabym pojechać, gdzieć, gdzie jeszcze nie byłam…

  Odpowiedz
 7. Grecja dla mnie rządzi w tym roku – ceny spadły nieźle, bo przez ten problem z uchodźcami nikt nie chce tam jechać 😛 A słońce praży jak zawsze 😛

  Odpowiedz
 8. Zauważcie, że w tym sezonie masa Polaków wybrała polskie morze – nie dość, że tłum większy niż zwykle, to jeszcze pogoda…

  Odpowiedz
 9. Ja nigdy nie korzystałam z usług touroperatorów – zawsze sami sobie organizowaliśmy wyjazdy i wychodziło taniej. No ale od kiedy nasza rodzina się nieco powiększyła, to nie mam ani czasu ani ochoty na myślenie o wszystkim i organizowanie – no i pora chyba cos wybrać z gotowej oferty i mieć spokój. Myslicie, że wczasy rodzinne tez jakieś fajne znajde?

  Odpowiedz
 10. Ja sobie już nie wyobrażam wakacji z rodziną na własną rękę 😛 Chyba bym już dostała na leb 😀 Tak to w hotelu jest zawsze jakaś animatorka czy animator, często zajęcia dla dzieciaków i w końcu z męzem mamy chwilę samotności tylko dla siebie 😀 Kocham wakacje ;P

  Odpowiedz
 11. Czy oni dbają o standard hoteli? Słyszałem różne zdania na temat zorganizowanych wyjazdów (do Grecji np.) – hotel niby ma być piękny a na miejscu syf.

  Odpowiedz
 12. Myślę, że takie sytuacje są normach w tych mini agencjach, które wabią klientów bardzo niskimi cenami – no i biora się też z tego, ze ludzie nie czytają umów i tylko „im się wydaje”, ze hotel niby miał być z basenem, no a w umowie jak byk, ze tylko z umywalką ;PPPP haha XD

  Odpowiedz
 13. Egzotyczne wyjazdy brzmią kusząco… Kuba czy Dominikana?

  Odpowiedz
 14. Ja nigdy nie byłam na Kubie, ale na Dominikanie jest bosko 🙂

  Odpowiedz
 15. Ja jestem zakochany w Tajlandii, po prostu raj na ziemi – już wiem, gdzie chcę się przenieść, jak będę na emeryturze 😛 Wszystkim polecam taki wyjazd – warto wykorzystać cały urlop w pracy – tam jest po prostu BAJKA.

  Odpowiedz
 16. Cześć! Nie długo lecimy z nimi do Egiptu, tylko trochę martwię się o swój żołądek… Macie jakieś rady? Czego nie jeść? Co robić, by uniknąć klątwy?

  Odpowiedz
 17. Z hotelowego jedzenia raczej nie powinnaś się jej nabawić, ale pamiętaj, żeby uważać z wodą z kranu – ja nawet do mycia zębów używam tej butelkowanej – co prawda nigdy nie miałem problemów tego rodzaju, no ale jednak nie chcę spędzić połowy wyjazdu w toalecie ; )….

  Odpowiedz
 18. Czy w hotelach za granicą jest ktoś kto mówi po polsku?

  Odpowiedz
 19. Zawsze w hotelu jest rezydent, który mówi. Także nie ma co się bać – dogadasz się wszędzie – zawsze dobre firmy o to dbają, w końcu nie każdy zna języki obce i zresztą zawsze łatwiej i przyjemniej jest pogadać w języku ojczystym. Przynajmniej nie ma stresujących sytuacji i jakiś nieporozumień wynikających z niezrozumienia…

  Odpowiedz
  • Niestety nie zawsze przekonaliśmy się na własnej skórze pojawił się na 1 spotkaniu aby wszystko wytłumaczyć i tyle był pod telefonem 80 km od nas

   Odpowiedz
 20. Hejoooo ja też na wakacje 😀 Jupii! Tylko ja nie wiem w co się spakować ☹ wie ktoś ile mogę zabrać no i czy waliza czy plecak???]

  Odpowiedz
 21. To już zależy gdzie się wybierasz – dopytaj w wezyrze, wszystko ci powiedzą, powinnaś tez wcześniej dostać całe info. Zazwyczaj są to normalne standardowe wymogi linii lotniczych czyli np. bagaż rejestrowany 23 kg a do tego mały bagaż podręczny, który zabierasz ze sobą na pokład samolotu.

  Odpowiedz
 22. Czy walizka czy plecach, to już zależy od tego z czym ci wygodniej. Ważne jest tylko to, by nie przekroczyć limitu wagowego bagażu.

  Odpowiedz
 23. Witam 2 tygodnie temu wróciłam z wczasów zorganizowanych przez to Biuro klapa kompletna wczasy zarezerwowane w luty wpłata całej kwoty przed terminem a na miejscu okazuje się że wczasy wykupione dla 3 osób a pokój dostaje dla 2 zdziwienie że interweniuje w dziecko 17 lat spędza noc na podłodze. Recepcjonista w końcu raczył sprawdzić w jakim pokoju nas umieścili dostawali łóżko i tylne.Poinformował biuro o zaistniałej sytuacji ale nikt się nie zainteresował. Składając zamówienie prosiłam o wystawienie faktury cisza
  .

  Odpowiedz
 24. Polecielismy we czwórkę do Egiptu.Na umowie powrót identyczny.Dzień przed wylotem z Egiptu okazuje się że syn ma inny lot i o innej godzinie.Zaczęliśmy interweniować.Zmarnowany cały dzień na wyjaśnienieniach i kontaktach ze wszystkimi którzy zdawało się będą kompetentni.Dopiero wpis na FB przyniósł rezultaty.Polecielismy spowrotem wszyscy razem tak jak było w umowie.Po zajęciu miejsca w samolocie airCairo okazało się że 15 miejsc jest pustych.I po co było te całe zamieszanie nikt naprawdę nie wie.

  Odpowiedz
 25. Chciałam serdecznie podziękować pracownikom biura Wezyr za pomoc i wsparcie jakie mi i mężowi okazano podczas pobytu w Egipcie . Rezydent Hajsam i pani Agnieszka Ploszaj robili wszystko, aby pomóc nam w trudnej sytuacji , czego nie mogę powiedzieć o naszej ambasadzie i jej konsulu. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy usługi tego biura, z którym można czuć się bezpiecznie!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz