Wakacje.pl – czy warto skorzystać z oferty serwisu wczasowego?

Strona wakacje.pl
Strona wakacje.pl

Wakacje.pl jest internetowym biurem podróży. Swoją działalność kilkanaście lat temu, jako pierwszy portal turystyczny. Serwis jest liderem w sprzedaży wycieczek online. Właścicielem portalu jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wakacje.pl, która swoją siedzibę ma w Gdańsku. Oprócz działalności internetowej firma posiada także pięćdziesiąt salonów sprzedaży na terenie całej Polski. Siedem lat temu spółka uruchomiła również portal Wypoczynek.pl, który jest skoncentrowany wyłącznie na turystyce krajowej.

Wakacje.pl posiada akredytację IATA oraz jest członkiem Polskiej Izby Turystycznej. Serwis ma w swojej ofercie głównie wycieczki. Można wybierać spośród ofert Last Minute, All Inclusive, wyjazdów egzotycznych, rodzinnych lub objazdowych. W ofercie są także kolonie dla dzieci. W ofercie portalu są wyjazdy do różnych miejsc na świecie np. do Egiptu, Turcji, Tunezji, Wenezueli, Kenii, Brazylii, Indii, Tajlandii oraz Indonezji. W sumie Wakacje.pl oferuje wyjazdy do 150 państw na całym świecie.

Wakacje.pl – dzisiaj 08.08.22 – promocje, obniżki specjalne

Partnerami serwisu są między innymi: Alfa Star, Neckermann, Grecos, Ecco Travel, Lekier i inne. Klienci mogą zarezerwować wycieczkę za pośrednictwem portalu, telefonicznie lub w jednym z punktów sprzedaży. Za wycieczkę można zapłacić kartą kredytową lub przelewem Inteligo.  Serwis swoim użytkownikom udostępnia wyszukiwarkę za pomocą, której można znaleźć dogodną dla siebie ofertę. Wystarczy podać miejsce wyjazdu, datę i liczbę osób.

Click to rate this post!
[Total: 79 Average: 3.1]

Wakacje.pl - opinie użytkowników:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.