Student Travel – czy warto skorzystać? Waszym zdaniem

Strona Student Travel
Strona Student Travel

Student Travel – czy warto skorzystać? Waszym zdaniem
3 (60%) 2 votes
Student travel jest serwisem, który oferuje wyjazdy o niskich kosztach. Portal swoją ofertę kieruje do ludzi młodych, a zwłaszcza studentów.  Portal swoją działalność prowadzi od sześciu lat. Właścicielem serwisu jest spółka cywilna Student Travel, która wcześniej nazywała się Tourism Trend i działała przy AIP (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości).

Biuro znajduje się w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. Marka oprócz internetowego biura posiada również stacjonarne oddziały. Pierwszy w Warszawie, a drugi w Lublinie. Z oferty firmy mogą skorzystać osoby młode w przedziale wiekowym od 18 do 35 lat. Osoby, które nie są pełnoletnie nie mogą skorzystać z oferty serwisu, chyba, że komuś brakuje kilku miesięcy do ukończenia osiemnastego roku życia.

W takiej sytuacji może skorzystać z oferty, ale pod dwoma warunkami. Po pierwsze musi mieć zgodę rodziców, a po drugie musi jechać pod czyjąś opieką może to być rodzeństwo, albo przyjaciele. Zgoda rodziców musi być w formie pisemnej, ponadto powinno być w niej zawarte dane osoby, pod opieką, której będzie nieletni. Firma organizuje różnego typu wyjazdy w czasie ferii, wakacji, majówki itp. W okresie zimowym serwis ma ofercie wyjazdy na narty np. do Francji.

Serwis ma w swojej ofercie zarówno wyjazdy zagraniczne, jak i krajowe. Ponadto Student travel organizuje różne imprezy jak np. warsztaty fotograficzne, barmańskie, zawody sportowe, Toga party, Kicz party, gry terenowe i inne.

Zamów wyjazd z Student Travel

Student Travel - opinie użytkowników:

 1. czy warto naprawde? słyszałem różne opinie

  Odpowiedz
  • ja moge powiedziec tak duzo zalezy od towarzystwa i na jakich ludzi sie trafi. Pierwszym razem było tak srednio, nie jakos tragicznie ale bez rewelacji. Drugim razem wziełam kolezanke ze sobą do tego fajnych ludzi poznałysmy i wyjazd sie udał

   Odpowiedz
   • no ja nie wiem, ale warto na pewno w 2014???

    Odpowiedz
 2. siemanko ludziska, spoko jest ten portal, ostatnio byłem z nimi na wakacjach, sporo strudentów, niezła atmosfera, dla mnie ważne ze impres sporo organizują na tych wyjazdach, zwiedzanie jest fakultatywne bardzo często.

  Odpowiedz
 3. Trochę mało mają ofert wyjazdów, ale jak już siecoś wybierze to faktycznie zabawa przednia.

  Odpowiedz
 4. wiecie może jak wygląda tam rezerwacaj?

  Odpowiedz
 5. Z kumplem pojechaliśmy do paryża i w zasadzie nie mogę nic złego powiedzieć, początkowo się obawiałem, ze to może jakaś lipa czy coś takiego bo dziwnie tanio, ale okazało się, ze jest ok.

  Odpowiedz
 6. jak rezerwujesz to musisz zapłacić i tyle, nie wiem co za pytanie…

  Odpowiedz
 7. Sylwek był spoko w zeszłym roku, ktoś wybiera się na tegoroczny, chętnie pojade w jakiejś grupie fajne, piszcze jak co

  Odpowiedz
 8. Ehhh, szkoda bo kilka razy z nimi ju,ż byłem, a tym razem się nie udało, dostałęm telefon ze wycieczka jest odwołana…ogólnie to biuro wydaje mi się fajne choć na pierwszy rzut oka robi wrażenie mało profesjonalnego, trzeba jednak pojechać z nimi chociaż raz żeby się przekonać, ze wcale nie jest tak źle jak sę o tym mówi. Mam tylko nadzieję, że teraz odzyskam swoje pieniądze.

  Odpowiedz
 9. Zimowe oferty też mają bo ja szukam czegoś takiego żeby na narty sobie pojechać, nieważne gdzie i jakie góry, byle sobie trochę pojeździć i się poczuć?

  Odpowiedz
 10. zazwyczaj jest tak, ze oferta dopasowana jest do pory roku, zimą masz zimowe, a latem z kolei wyjazdy do egzotycznych krajów czy po prostu gdzieś na wakacje. Na nartach jeszcze z nimi nie byłem,a el wydaje mi się, ze kiedyś widziałem takie oferty, musisz obserwować stronę i polować albo po prostu zadzwoń tam i się dowiedz czy takie coś organizują.

  Odpowiedz
 11. pompa z tym biurem, sam bym nie pojechałem, ale kolega mnie namówił i ześmy razem pojechali do Włoch. fajne dupki były swoją drogą 😀 zakwaterowanie w miarę, cena rozsądna, luksu 3/6, ale za takie pieniądze nie ma co liczyć na coś lepszego. Jak ktoś jest naprawdę student to doceni ze za małą kasę zwiedzi trochę świata.

  Odpowiedz
 12. Co roku z grupa znajomych jeździmy na narty z różnymi biurami podróży (powodem jest odpowiedni dobór terminu). W 2016 byliśmy ze ST: jeśli chodzi o ośrodek, miejscowość w której byliśmy, ilość stoków, naprawdę było ok.

  Logistyka informowanie ludzi o tym co się dzieje, leżało totalnie, już na poziomie rezerwacji miejsc ludzie w biurze nie potrafili odpowiedzieć na podstawowe pytania.
  Na miejscu „radźcie sobie sami” – nawet jeśli chodzi o klucze do pokojów, zgłaszanie niedziałających grzejników.

  Poczytajcie sobie negatywne opinie o tym biurze. Znajdziecie je na każdym portalu.

  Odpowiedz
 13. Porażka,wyjazd niezgodny z opisem, pobierają dodatkową opłatę w postaci 50zł za wyjazd z dworca z Krakowa po czym 3 dni przed wyjazdem podają nowy adres wyjazdu autokaru gdzieś na odludziu.Dodatkowo pojazd bez czynnej toalety.Pomijając fakt,że w przypadku gdy coś pójdzie nie tak nie potrafią się zaopiekować klientem w obcym kraju i zaproponować alternatywy.Po złożeniu skargi dostałem odpowiedź „że zmiana została ogłoszona 3 dni przed wyjazdem a Pan zaakceptował zmianę” a także „toaleta była czynna i była udostępniania w sytuacjach awaryjnych”. Jeżeli przez akceptację mają na myśli to,że pojawiłem się na nowym miejscu zbiórki to gratuluje.Jedyne co tam jest w porządku to ludzie biorący udział,ale to raczej nie jest zasługa biura.

  Odpowiedz
 14. Byłem z nimi już na dwóch tripach i planuję kolejne. Hotel w Lagos miał naprawdę wysoki poziom w stosunku do ceny. Piloci również na plus. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Może ja miałem szczęście a może ludzi za niewielkie pieniądze wymagają nie wiadomo jakich luksusów,

  Odpowiedz

Strona Student Travel

Dodaj komentarz