Hotele.pl – czy warto zaufać?

Strona hotele.pl
Strona hotele.pl

Hotele.pl jest portalem za pośrednictwem, którego można zarezerwować nocleg w hotelu lub w innym obiekcie. Serwis swoją działalność prowadzi od dwunastu lat. Właścicielem serwisu jest spółka akcyjna eTravel.pl, która swoją siedzibę ma w Warszawie.

Portal ma w swojej ofercie zarówno obiekty, które znajdują się na terenie Polski (np. w Gliwicach, Giżycku, Jeleniej Górze, Kaliszu, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Kołobrzegu, Krynicy Zdrój, Olsztynie, Poznaniu, Opolu, Lublinie i innych), jak i zagranicą (np. w Armenii, Argentynie, Belgii, Egipcie, Grecji, Kanadzie, Portugalii, Rumunii, Pakistanie, Szwecji, czy Wielkiej Brytanii). Portal swoją ofertę kieruje zarówno do osób, które szukają luksusowych warunków, jak i do osób, które szukają tańszych opcji.

Dlatego w bazie serwisu znajdują się oferty hoteli rodzinnych, pensjonatów, pokoi gościnnych, gospodarstw agroturystycznych oraz znanych i ekskluzywnych hoteli. Użytkownicy szukając noclegu mogą skorzystać z wyszukiwarki. Trzeba tylko podać miejsce, w którym ma znajdować się obiekt, datę pobytu, liczbę oraz typ pokoi.

W sumie w ofercie serwisu znajduje się ponad 270 tysięcy obiektów. Serwis swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, grup oraz przedsiębiorstw. Rezerwacje grupowe są możliwe od minimum ośmiu osób. Rezerwację można opłacić przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą. Istnieje możliwość zmiany rezerwacji.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]

Hotele.pl - opinie użytkowników:

    1. a jak oni teraz tzn w 2014 roku sie sprawdzaja?

  1. Cenowo to jak dla mnie wcale szału wielkiego nie ma, ale za to wybór ogromny, to musze przyznać i szczególnie jak ktoś jeździ w nietypowe miejsca jak ja to może być zadowolony.

  2. fajnie że jak się zarezerwuje przez ich portal to ma się znizke na szame w tych hotelach, zawsze mnie denerwowaly ceny sniadan w takich miejscach, przesadzone były.

  3. Spoko sprawa, nie trzeba nigdzie dzwonić tylko szybka rezerwacja i już.

  4. Ludzie jak odwolac rezerwacje hotelu która się zrobi przez ten porta????? pomocy

  5. dostajesz na maila zawsze info co i jak zrobić, czytaj uważnie i tyle…nie jest to trudne.

  6. ilość ofert pokaźna, co do cen to różnie, czasem tanio, a czasem według mnie cos za drogo, ale tak ogólnie to fajne miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *